Günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak farklı cihazlarla cerrahisiz cilt gençleştirme ve sıkılaştırma işlemleri yapılabilmektedir.
 

Medikal alanda uzun yıllardır kullanılan radyofrekans yönteminin klasik uygulaması, cilt ve kozmetolojide uzun süreden beri kullanılmaktadır.

Kimyasal maddeler cildimizin yapısında bulunan melanin pigmentinin belli bölgelerde çoğalmasına neden olur ve böylece ciltte lekeler oluşmaya başlar.
 

Lazer epilasyon hızlı, güvenli ve uzun süreli sonuç sağlar, vücutta istenilen her yere uygulanabilir.
 

Plazma enerjisi sayesinde ameliyatsız olarak üst göz kapağı gerilebilmekte, alt kapaktaki torbalanmalar azaltılabilmektedir.

Botulinum toksininin seyreltilmiş formu; kırışıklıkları oluşturan kasları gevşetmek veya güçsüzleştirmek için kas içine enjekte edilir.

Medikal estetik alanında en çok başvurulan yöntemlerden birisi de hyalüronik asit ile yapılan dolgu uygulamalarıdır.

PRP (Trombositten) Zengin Plazma, kişinin kendi kanından hazırlanan ve tıbbın birçok alanında iyileşmeyi uyarmak ve düzenlemekte kullanılır.

Günümüzde teknolojinin gelişmesine paralel olarak farklı cihazlarla cerrahisiz cilt gençleştirme ve sıkılaştırma işlemleri yapılabilmektedir.

Medikal Cilt Bakımı; temizleme, peeling, extraction , hidrasyon ve antioksidan korumayı aynı zamanda kombine eden bir cilt bakımı işlemidir.

Medikal el ve ayak bakımı; el ve ayaklardaki sorunların giderilmesine ve koruyucu bakım ile ileride ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçilmesine yardımcı olur.

Cilt Hastalıkları Tanı ve Tedavisi. Egzama. Atopik egzema, derinin enflamasyonu ile oluşan kronik bir hastalıktır. Sorun; derinin kızarması ve kaşıntıyla başlar

TOP